Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: zahrada Hedvy Kdy: 27. 07. 2019 10:00
Kontakt:   sdhrymarov@centrum.cz Telefon:  724963090
Začátek rezervace: 27. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 27. 07. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rýmařov mužiBRJan Urban
22Velké Kunětice JERoman Varga
33Leskovec nad Moravicí ŽenyBRErika Jelínková
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
55Široká Niva BRLucie Čapková
66Velké Kunětice JERoman Varga
77Lipová-lázně JEMilan Smékal
88Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
99Leskovec nad Moravicí MužiBRErika Jelínková
1010Široká Niva BRLucie Čapková
1111Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
1212Zátor BRMartin Suhaj
1313Bernartice mužiJEMarek Samolej
1414Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
1515Karlovice BRDominika Mikulášková
1616Janovice BRJíří Skopal
1717Stará Ves BRJíří Skopal
1818Břidličná BRJíří Skopal
1919Karlovice BRDominika Mikulášková
2020Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2121Suchá Rudná BREdita Barčíková
2222Milostovice Ženy OPVeronika
2323Vraclávek BRMichal Hajda
2424Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
2525Janovice VeterániBRpetr boxan
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.