Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: MEMORIÁL JANA SUKA, 2B Kdy: 29. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Jaroslav Bálek Telefon:  777202888
Začátek rezervace: 01. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Kunětice muži AJERoman Varga
22Vrbno pod Pradědem Muži BRJan Urban
33Jeseník JEPavel Lučan
44Široká Niva BRLucie Čapková
55Bílý Potok muži AJEJiří Urban
66Vrbno pod Pradědem ŽenyBRJan Urban
77Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
88Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
99Široká Niva BRLucie Čapková
1010Janovice mužiBRpetrb boxan
1111Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1212Břidličná BRpetrb boxan
1313Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
1414Janovice ženyBRpetrb boxan
1515Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1616Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1717Janovice veterániBRpetrb boxan
1818Lipová-lázně JEMichal Gajdoš
1919Světlá mužiBRMartin Král
2020Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2121Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
2222Liptaň mužiBRJan Čech
2323Karlovice ženyBREdita Barčíková
2424Stará Ves BRKarel Gollinarsch
2525Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
2626Karlovice mužiBREdita Barčíková
2727Široký Brod muži BJERoman Muzikant
2828Moravský Beroun BRMichal Klimek
2929Vraclávek BRAndy Adamcová
3031Široký Brod muži AJERoman Muzikant
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.