Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Rynárec Kdy: 14. 07. 2018 12:00
Kontakt:   Zdeněk Vlk Telefon:  721 553 264
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rynárec PEJan Šátek
22Mysletice JIStanislav Dolský
33Milíčov JIFilip Pech
44Markvarec JHmartin pecha
55Choustník TASabina Šimečková
66Libkova Voda PEVena Drahný
77Batelov JIJan Štok
88Božejovice TAJakub Vávrovský
99Heřmaneč JHOndřej Pecha
1010Strmilov JHOndřej Pecha
1111Žirovnice PEFrantišek Janů
1212Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1313Bílý Kámen Bílý KámenJIRadim Kriegsmann
1414Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
1515Dolní Němčice JHMirek Havlík
1616Rudolfov CBSDH Rudolfov
1729Strachoňovice JIJiří Líčka
1830Kaliště JIVojta Šindelář

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Batelov JIPavla Kaňkovská
23Milíčov JIFilip Pech
34Strachoňovice JIJiří Líčka
45Choustník TASabina Šimečková
56Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
67Mysletice JIStanislav Dolský
78Nová Včelnice JHPavlína Jirků
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.