Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2B , pohárová soutěž , HL-Praděd Kdy: 27. 06. 2015 13:00
Kontakt:   Marian Lašák Telefon:  604 325 633
Začátek rezervace: 27. 05. 2015 00:00 Konec rezervace: 27. 06. 2015 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
22Vrbno pod Pradědem muži ABRJan Urban
33Bílý Potok mužiJEMarek Konečný
44Stará Červená Voda JEJiří Urban
55Světlá Hora, ženyBRMichaela Macurová
66Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
77Velké Kunětice JERoman Varga
88Bílý Potok ženyJEMarek Konečný
99Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1010Břidličná BRJíří Skopal
1111Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1212Zátor mužiBRJíří Skopal
1313Sádek mužiOPJiří Urban
1414Slezské Rudoltice mužiBRJan Čech
1515Široká Niva mužiBRRoman Varga
1616Leskovec nad Moravicí mužiBRJiří Urban
1717Liptaň mužiBRJan Čech
1818Suchá Rudná mužiBRJosef Příhoda
1919Široká Niva zenyBRRoman Varga
2020Leskovec nad Moravicí ženyBRJiří Urban
2121Karlovice BRDominika Mikulášková
2222Zátor ženyBRMartin Suhaj
2323Vrbno pod Pradědem ženyBRKristýna Musilová
2424Vrbno pod Pradědem Muži BBRKristýna Musilová
2525Moravský Beroun granitolBRKateřina Lašáková
2628Milotice nad Opavou MUŽIBRDavid Dvorský
2729Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2830Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
2931Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
3032Stará Ves mužiBRMarian Lašák
3133Janovice mužiBRpetr boxan
3234Janovice ženyBRpetr boxan
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.