Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sádek 2019 9.kolo Moravskoslezského poháru Kdy: 17. 08. 2019 14:00
Kontakt:   Dušan Gregořica Telefon:  732264864
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 06:00 Konec rezervace: 16. 08. 2019 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sádek OPDušan Gregořica
22Bolatice OPLenka
33Chlebičov OPDušan Gregořica
44Starý Jičín BNJMichal Straka
55Svoboda OPDušan Gregořica
66Neplachovice AOPHonza Malý
77Hněvošice OPPetr Vitásek
88Komárov OPJiří Bena
99Jamnice OPDominik
1010Starý Jičín NJMichal Straka
1111Služovice OPDušan Baránek
1213Zátor BRMartin Suhaj
1314Milostovice OPJaromír Volný
1415Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1520Hrabůvka PRHonza
1621Neplachovice BOPHonza Malý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolatice OPDušan Gregořica
22Velké Hoštice OPKateřina Večerková
33Služovice OPMonika Neminářová
44Malé Hoštice OPDominik
55Neplachovice OPHonza Malý
66Milostovice OPVeronika
77Starý Jičín NJTereza
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.