Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sádek 2018 10.kolo Moravskoslezského poháru Kdy: 18. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Dušan Gregořica Telefon:  732264864
Začátek rezervace: 07. 08. 2018 07:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPJiří Bena
22Hněvošice OPRoman Štěpán
33Bolatice OPLenka
44Milostovice OPJaromír Volný
55Štěpánkovice OPVojtěch Feher
66Komárov OPradek šrom
77Velké Hoštice OPJiří Bena
89Jamnice OPDominik
910Sádek OPDušan Gregořica
1011Služovice OPDušan Baránek
1112Starý Jičín NJTereza
1213Svoboda OPJakub Polomský
1323Zátor mužiBRMartin Suhaj
1429Jeseník JEMichal Straka
1530Široká Niva BRDušan Gregořica

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milostovice OPVeronika
22Velké Hoštice OPLukáš Pluške
33Služovice OPDušan Baránek
44Vávrovice OPMichaela Trojanová
55Malé Hoštice OPDominik
66Bolatice OPLenka
77Svoboda OPLucie Balarinová
88Starý Jičín NJTereza
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.