Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Areál Sádek

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sádek 2018 10.kolo Moravskoslezského poháru Kdy: 18. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Dušan Gregořica Telefon:  732264864
Začátek rezervace: 07. 08. 2018 07:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 14:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chlebičov, Opava Jiří Bena
2. Hněvošice, Opava Roman Štěpán
3. Bolatice, Opava Lenka
4. Milostovice, Opava Jaromír Volný
5. Štěpánkovice, Opava Vojtěch Feher
6. Komárov, Opava radek šrom
7. Velké Hoštice, Opava Jiří Bena
8. Bolatice, Opava Lenka
9. Jamnice, Opava Dominik
10. Sádek, Opava Dušan Gregořica
11. Služovice, Opava Dušan Baránek
12. Starý Jičín, Nový Jičín Tereza
13. Svoboda, Opava Jakub Polomský
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23. Zátor, mužiBruntál Martin Suhaj
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Jeseník, Jeseník Michal Straka
30. Široká Niva, Bruntál Dušan Gregořica


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Milostovice, Opava Veronika
2. Velké Hoštice, Opava Lukáš Pluške
3. Služovice, Opava Dušan Baránek
4. Vávrovice, Opava Michaela Trojanová
5. Malé Hoštice, Opava Dominik
6. Bolatice, Opava Lenka
7. Svoboda, Opava Lucie Balarinová
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.