Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B Kdy: 14. 09. 2019 20:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 13. 09. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šaratice VYJan Jeřábek
22Hostěrádky-Rešov VYJan Jeřábek
33Křenovice ženyVYJan Jeřábek
44Milešovice ženyVYJan Jeřábek
55Podolí VSAleš
66Černín ZNJiří Veselý
77Lesná ZNJan Jeřábek
88Křenovice VYJan Jeřábek
99Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
1010Topolany B, MužiVYTomáš Urbánek
1111Kuřim BOJan Jeřábek
1212Kuřim ŽenyBOJan Jeřábek
1313Mokrá ABOLukáš Machanec
1414Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
1515Topolany A, MužiVYTomáš Urbánek
1616Kuřim BBOJan Jeřábek
1717Račice VYAntonín Hloušek
1818* Šakuř-Jan Jeřábek
1919Radslavice ŽenyVYJan Jeřábek
2020Hodějice VYJan Jeřábek
2121Ivanovice na Hané ŽenyVYTomáš Urbánek
2222Dražovice ŽenyVYKristýna Kachlíková
2323Křepice ZNJan Jeřábek
2424Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
2525Únanov ZNLudvík Sapík
2626Radslavice VYLukin
2727Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
2828Bratčice Bratčice ženyBOHasiči Bratčice
2929Habrovany VYMartin Kadaňka
3030Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
3131Pustiměř MužiVYMichal Vrba
3232Račice BVYAntonín Hloušek
3333Poštorná ženyBVMarie Zahrádková
3434Dětkovice ženyVYVeronika Malíková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.