Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B Kdy: 02. 06. 2019 12:00
Kontakt:   Jaroslav Křen Telefon:  724207353
Začátek rezervace: 23. 05. 2019 12:00 Konec rezervace: 02. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLJan
22Velký Ořechov BZLJaroslav Křen
33Vésky UHJaroslav Křen
44Mistřice UHJaroslav Křen
55Louky ZLJaroslav Křen
66Kněžpole UHJaroslav Křen
77Mladcová ZLJaroslav Křen
88Velký Ořechov CZLJaroslav Křen
99Jarošov UHJaroslav Křen
1010Hradčovice UHJaroslav Křen
1111Vrbětice ZLBronislav Lysák
1212Nedašov ZLJaroslav Křen
1313Nevšová AZLPavel Pavelka
1414Hrabůvka PRHonza
1515Zahnašovice KMMonika Škrabanová
1616Nevšová BZLPavel Pavelka
1717Bratřejov ZLJaroslav Křen
1818Křekov ZLJaroslav Pinďák
1919Karolín KMMarek Plaček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bojkovice UHJaroslav Křen
22Bohuslavice u Zlína ZLJaroslav Křen
33Velký Ořechov ZLJaroslav Křen
44Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
55Popov ženyZLAlois Kulíšek
66Bílovice ŽenyUHLucie Markusová
77Zahnašovice KMMonika Škrabanová
88Holešov ŽenyKMKateřina Sypěnová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradčovice UHJaroslav Křen
22Pohořelice dorkyZLJaroslav Křen
33Šarovy dorciZLJaroslav Křen
44Bílovice DorkyUHLucie Markusová
55Nevšová DorciZLPavel Pavelka
66Lechotice dorciKMJaroslav Křen
77Bratřejov DorkyZLJaroslav Křen
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Hasičský areál SDH ChválkoviceOL
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.