Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 17. Ročník souteže o Melůnový pohár Kdy: 04. 06. 2017 13:00
Kontakt:   Jaroslav Křen Telefon:  +420724207353
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 13:00 Konec rezervace: 04. 06. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šarovy ZLTomáš Šůstek
22Hradčovice UHMartin
33Nevšová AZLBronislav Lysák
44Louky ZLpeca
55Mladcová ZLJiří Lečbych
66Jarošov UHJiří Vyoral
77Hostětín UHPavel Hamšík
88Kněžpole UHDavid Volařík
99Nedašov ZLJakub Vilímek
1010Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
1111Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1212Slušovice ZLMonča
1313Velký Ořechov CZLTomáš Gregor
1414Částkov UHPetr K
1515Radkova Lhota PRJan Klimecký
1616Jestřabí ZLMichal Černíček
1717Tečovice ZLMichal Družbík
1818Vésky UHLádin
1919Racková ZLTomáš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prštné ZLNela Kvíčalová
22Velký Ořechov ZLZuzka
33Bratřejov ZLZuzana
44Jarošov UHJiří Vyoral
55Vlachovice ZLHana
66Hřivínův Újezd ZLMarcela Petruláková
77Slušovice ZLMonča
88Lhota ZLAntonín FAJGAR
99Machová ZLKateřina Brázdilová
1010Bílovice UHMichaela Medková
1111Kaňovice ŽenyZLOndra Moštěk
1212Racková ženyZLSDHRacková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bílovice UHMichaela Medková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.