Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičský den Sazovice 2018 Kdy: 01. 07. 2018 13:30
Kontakt:   Martin Gerža Telefon:  604 754 918
Začátek rezervace: 23. 05. 2018 08:00 Konec rezervace: 29. 06. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHMartin Gerža
22Lukov ZLMartin Gerža
33Nedašov ZLMartin Gerža
44Nevšová ZLMartin Gerža
55Pravčice KMMartin Gerža
66Hrabůvka PRHonza
77Mysločovice ZLSDH Mysločovice
88Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
99Mladcová ZLLukáš Struška
1010Racková ZLMartin Gerža
1111Velký Ořechov BZLPatrik Hruška
1212Lukov BZLTomas Nedbálek
1313Hostětín UHPavel Hamšík
1414TAG Zahnašovice KMMartin Gerža
1515Vysoké Pole ZLTomáš Ruman
1616Kněžpole UHDavid Volařík
1717Louky ZLpeca
1818Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
1919Radíkov PRLuboš Kopřiva
2020Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2121Rymice KMjosef fuksa
2222Rymice KMjosef fuksa
2325Machová ZLKateřina Brázdilová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
33Racková ZLSDHRacková
44Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
55Lukov ZLTomas Nedbálek
66Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
77Pravčice KMMartin Gerža
88Bratřejov ZLZuzana
99Míkovice UHMartin Gerža
1010Holešov KMMartin Gerža
1111Bílovice UHMartin Gerža
1212Popov ZLAlois Kulíšek
1313Vysoké Pole ZLTomáš Ruman

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Míkovice UHMartin Gerža
22Bílovice UHMartin Gerža

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLTomas Nedbálek
22Nevšová ZLBronislav Lysák
33Býškovice PRjarka kulickova
422Rymice KMjosef fuksa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.