Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičský den Sazovice 2018 Kdy: 01. 07. 2018 13:30
Kontakt:   Martin Gerža Telefon:  604 754 918
Začátek rezervace: 23. 05. 2018 08:00 Konec rezervace: 29. 06. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHMartin Gerža
22Lukov ZLMartin Gerža
33Nedašov ZLMartin Gerža
44Nevšová ZLMartin Gerža
55Pravčice KMMartin Gerža
66Hrabůvka PRHonza
77Mysločovice ZLSDH Mysločovice
88Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
99Mladcová ZLLukáš Struška
1010Racková ZLMartin Gerža
1111Velký Ořechov BZLPatrik Hruška
1212Lukov BZLTomas Nedbálek
1313Hostětín UHPavel Hamšík
1414TAG Zahnašovice KMMartin Gerža
1515Vysoké Pole ZLTomáš Ruman
1616Kněžpole UHDavid Volařík
1717Louky ZLpeca
1818Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
1919Radíkov PRLuboš Kopřiva
2020Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2121Rymice KMjosef fuksa
2222Rymice KMjosef fuksa
2325Machová ZLKateřina Brázdilová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
33Racková ZLSDHRacková
44Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
55Lukov ZLTomas Nedbálek
66Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
77Pravčice KMMartin Gerža
88Bratřejov ZLZuzana
99Míkovice UHMartin Gerža
1010Holešov KMMartin Gerža
1111Bílovice UHMartin Gerža
1212Popov ZLAlois Kulíšek
1313Vysoké Pole ZLTomáš Ruman

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Míkovice UHMartin Gerža
22Bílovice UHMartin Gerža

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLTomas Nedbálek
22Nevšová ZLBronislav Lysák
33Býškovice PRjarka kulickova
422Rymice KMjosef fuksa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.