Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Sedlčany Kdy: 17. 08. 2019 12:00
Kontakt:   Petr Janský Telefon:  602 110 229
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
24Sedlčany PBJarous Janský
35Broumy mužiBEKarel
46Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
57Střezimíř ženyBNPavel Střelka
68Vranovice Peklo, muži PBStanislav Strnad
79Březnice MůžiPBMatěj Koňas
810Oplot mužiPJMarika Součková
911Skalice ženyPBSDH Skalice
1012Radíč PBLáďa
1113Líchovy FialkyPBJakub Čermák
1214Svaté Pole Muži 35+PBJosef Pecka
1315Hlubyně Ženy PBDana Hrzalová
1416Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
1517Vranovice Peklo, Veteran 35+PBStanda Strnad
1618Zalužany My ještě nejsme starýPBMíra Peterka
1719Sestrouň ženyPBMarkéta Valtová
1820Skalice MužiPBRadek Sobotka
1921Březnice Ženy PBMatěj Koňas
2022Záborná Lhota MužiPBJakub Čermák
2123Líchovy PanthersPBJakub Čermák
2224Broumy ženyBEKarel
2325Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
2426Zalužany ženyPBMíra Peterka
2527Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
2628Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
2729Zaječov MužiBELukáš Stehlík
2830Jesenice PBMichal
2931Zalužany PBMíra Peterka
3032Nahoruby BNJaromír
3133Suchodol PBPetr Kadlec
3234Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3337Kotenčice PBVenca Blahovec
3439Křečovice TorpédaBNLáďa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.