Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Sedlejov Kdy: 04. 08. 2019 13:00
Kontakt:   Milan Beneš Telefon:  777 860 635
Začátek rezervace: 21. 07. 2019 13:00 Konec rezervace: 04. 08. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIBlanka Pavlů
23Třebelovice TRJosef Bulíček
34Batelov JIStanda Lávička
45Sedlatice JIMartin Běhounek
56Střížov JIPetr Kabátek
67Budeč JHMatěj Šmahel
78Kostníky TRMartin Puchnar
89Blatnice TRSDH Blatnice
910Kámen HBmichal koubek
1011Dešná BJHAleš Coufal
1112Sedlatice BJIMartin Běhounek
1213Mysletice JIStanislav Dolský
1314Hornice TRAleš Bobu
1417Mladoňovice TRAleš Daňhel
1520Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1630Dešná BJHAleš Coufal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIBlanka Pavlů
22Olešná HBTereza Pešoutová
33Petrůvky TRPavla Pěnčová
44Kostníky TRJulie Křivanová
57Nevcehle JISabina Maštalířová
68Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
79Budišov TRŽaneta Slabá
810Sedlejov JIBlanka Pavlů
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.