Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Sedlejov Kdy: 04. 08. 2013 13:00
Kontakt:   Milan Beneš Telefon:  777 860 635
Začátek rezervace: 21. 07. 2013 20:00 Konec rezervace: 04. 08. 2013 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radkovice u Budče TRPetr Štěpán
23Strachoňovice JIJiří Líčka
34Sedlatice JIMartin Hrevuš
45Police TRPavel
56Sedlejov JIIveta Pavlů
67Vranín TRLukáš Svoboda
78Jindřichovice JIDavid Táborský
89Hornice TRAleš Bobu
910Radkov JITomáš Mareček
1011Krahulčí SDH KrahulčíJILukáš Kadlec
1112Stará Říše CJIDavid Müller
1213Mladoňovice TRAleš Daňhel
1314Knínice JILukáš Novák
1415Želetava TRPetr Novák
1516Dolní Němčice BJHZdenda Krejčí
1617Horky TRPetr Skoumal
1718Předín TRMartin Běhounek
1820Radotice TRRadek Janda
1921Kaliště JIVojta Šindelář
2022Oponešice TRJosef Navrátil
2123Nevcehle BJILukáš Nechvátal
2224Dolní Němčice AJHJan Dušek
2325Budeč JHJan Báchor
2440Jakubov u Moravských Budějovic Dvořa gangTRMartin Dvorak

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIAnna Poukarová
22Trnava TRMartina
33Sedlejov JIIveta Pavlů
44Mladoňovice TRJana Zvěřinová
55Předín TRJirka Krajíček
66Strachoňovice JIJiří Líčka
77Jindřichovice JIDavid Táborský
88Trnava "BUSTR"TRMartina
99Horky TRPetr Skoumal
1010Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1111Nová Říše JIKlára Brychtová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.