Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka Kdy: 20. 05. 2018 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 05. 2018 09:00 Konec rezervace: 20. 05. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jablonec nad Jizerou ASMMarek Vrtilka
22Bozkov SMkarel Čermák
33Semily BítouchovSMEva Vokřínková
44Jablonec nad Jizerou BSMMarek Vrtilka
55Kundratice SMEva Havlová
66Semily ASMMarek Vrtilka
77Mříčná SMMichal Holec
88Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
99Semily BSMMarek Vrtilka
1010Podmoklice SMJan Rulc
1111Chuchelna SMDavid Hošek
1212Roprachtice SMLada Lukešová
1313Bělá SMJana Foltýnová
1414Víchová nad Jizerou SMMartin Jindřišek
1515Košov Rváčov-KošovSMKuba

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bozkov ASMkarel Čermák
23Semily SMMarek Vrtilka
34Semily Bítouchov, ASMEva Vokřínková
45Jablonec nad Jizerou SMMarek Vrtilka
56Bozkov BSMkarel Čermák
67Košťálov "A"SMPavla Stehlikova
78Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
89Mříčná "A"SMMichal Holec
910Košťálov "B"SMPavla Stehlikova
1011Semily Bítouchov, BSMEva Vokřínková
1112Mříčná "B"SMMichal Holec
1213Podmoklice ASMJan Rulc
1314Roprachtice SMLada Lukešová
1415Víchová nad Jizerou SMMartin Jindřišek
1516Podmoklice BSMJan Rulc
1617Víchová nad Jizerou MSMMartin Jindřišek
1718Košov Rváčov-KošovSMKuba
1819Bělá SMJana Foltýnová
1920Kundratice SMEva Havlová
2021Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2122Svojek SMVeronika Kalenská
2223Chuchelna SMDavid Hošek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.