Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA Kdy: 26. 05. 2019 12:00
Kontakt:   Josef Šenk Telefon:  602 593 964
Začátek rezervace: 14. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKOndřej Špidlík
22Domamyslice „Dvojka“ PVJan Havlíček
33Kotvrdovice BKJosef Zouhar
44Jabloňany BKMarek Vlach
55Senetářov BKLuboš Šebela
66Račice VYLuboš Šebela
77Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
88Stražisko PVzdenek
99Petrovice SKBKLuboš Šebela
1010Benešova Hora PTLuboš Šebela
1111Žďár BKMiroslav Vintr
1212Obora BKJan Havíř
1313Bořitov ABKFilip Páral
1414Sebranice BKJan Špidlík
1515Ludéřov OLLukáš Navrátil
1616Pamětice BKMichal Konečný
1717Míchov BKTomáš Minařík
1818Malá Lhota BKEva Kotolanová
1919Bořitov BBKFilip Páral
2020Olešnice XOLRadka Skoaplová
2121Žernovník BKMiroslav Sokol
2222Černovice BBKGabriela Musilová
2323Sychotín BKAleš Havelka
2424Pasohlávky BOJiří Bednář
2525Brumov BKJaroslav Culek
2626Chrastavec SYAdéla Černíková
2727Sychotín BBKAleš Havelka
2828Otinoves PVTomáš Sychra
2929Měrotín OLSDH Měrotin
3030Hartmanice SYDavid Hřebec
3131Stražisko PVOndřej Šmehlík
3232Niva PVTomáš Růžička
3333Hodějice VYAdam Cigánek
3434Dětkovice VYMichal Hrabánek
3540Vážany BKMilan Veselý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Senetářov ABKLuboš Šebela
22Němčice BKLuboš Šebela
33Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
44Olešnice OLMartina Hubáčková
55Černá Hora BKLuboš Šebela
66Žernovník BKPetra Dvořáková
77Kotvrdovice BKSabina Kuncová
88Malá Lhota BKPetra Dvořáková
99Bořitov BKFilip Páral
1010Senetářov BBKLuboš Šebela
1111Sebranice BKJan Špidlík
1212Sudice BKOndřej Špidlík
1313Černovice BBKGabriela Musilová
1414Hodějice VYPavla Jamborová
1515Dětkovice VYMichal Hrabánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pamětice BKMichal Konečný
23Kotvrdovice BKradek Doležel
34Sychotín BKDavid Sedlák
45Hartmanice SYDavid Hřebec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.