Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: fotbalové hřiště Kdy: 03. 08. 2019 10:00
Kontakt:   sdhsirokaniva@email.cz Telefon:  732146575
Začátek rezervace: 03. 07. 2019 18:00 Konec rezervace: 03. 08. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva mužiBRJan Urban
22Svoboda OPLucie Čapková
33Velké Kunětice JERoman Varga
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
55Milostovice OPLucie Čapková
66Sádek OPLucie Čapková
77Suchá Rudná BRDominika Mikulášková
88Jamnice OPDominik
99Lipová-lázně JEMilan Smékal
1010Zátor BRMartin Suhaj
1111Bernartice mužiJEMarek Samolej
1212Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
1313Karlovice BRDominika Mikulášková
1414Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1515Leskovec nad Moravicí mužiBRKarolína Krčilová
1616Stará Ves BRJíří Skopal
1717Janovice BRJíří Skopal
1818Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1919Břidličná BRJíří Skopal
2020Kožušany OLKateřina Konůpková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva ženyBRJan Urban
22Milostovice OPLucie Čapková
33Velké Kunětice JERoman Varga
44Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
55Karlovice BRDominika Mikulášková
66Milostovice OPVeronika
77Leskovec nad Moravicí ženyBRKarolína Krčilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.