Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: soutěž 2B-muži, ženy Kdy: 28. 04. 2024 10:00
Kontakt:   Jan Čapek Telefon:  732416575
Začátek rezervace: 28. 03. 2024 18:00 Konec rezervace: 28. 04. 2024 10:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva mužiBRRoman Varga
22Karlovice ŽenyBRČÁVESS
33Suchá Rudná Muži BRKristina Kvapilová
44Holčovice MužiBRDavid Sztyper
55Vrbno pod Pradědem Lachtani Vrbno , (muži)BRJosef Lazur
66Janovice Muži BRpetr boxan
77Velké Kunětice MuziJERoman Varga
88Suchá Rudná Ženy BRKristina Kvapilová
99Břidličná BRJaromir Pavlik
1010Široká Niva ženyBRRoman Varga
1111Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
1212Stará Ves BRJaromir Pavlik
1313Valšov BRAdam Jaros
1414Široký Brod JEMilan Smékal
1515Karlovice MužiBRČÁVESS
1616Stará Červená Voda ŽenyJESDH Stará Červená Voda
1717Světlá ŽenyBRMartin Král
1818Zlaté Hory JERadek Šiška
1919Zátor ABRJaromír Wysoglad
2020Zátor BBRJaromír Wysoglad
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. Dobřínsko, hřištěZN
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
08. 06. SychrovMB
08. 06. SečCR
08. 06. Milotice nad Opavou , hřištěBR
08. 06. MladečOL
08. 06. Hluboká, koupalištěDO
08. 06. MěrotínOL
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. BřezíDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. LhotkyZR
08. 06. OlešniceCB
08. 06. Želechovice - hřištěOL
08. 06. MirošovZL
08. 06. Ratíškovice - fotba.hřištěHO
08. 06. HavloviceTU
08. 06. KarolínKM
08. 06. DešnáJH
08. 06. MirošovZL
08. 06. HavloviceTU
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. Žďírec nad DoubravouHB
09. 06. Kameňák aréna HvozdecBE
09. 06. LavičkyZR
09. 06. SychotínBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.