Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Široký Brod

Pozvánka | Obnovit
Kde: areál u Sokolovny Kdy: 21. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 21. 06. 2018 18:00 Konec rezervace: 21. 07. 2018 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Široký Brod, Muži AJeseník Jan Urban
2. Široká Niva, Bruntál Šárka Lýsková
3. Leskovec nad Moravicí, Bruntál Šárka Lýsková
4. Bílý Potok, Jeseník Jiří Urban
5. Široká Niva, ŽenyBruntál Šárka Lýsková
6. Zátor, mužiBruntál Martin Suhaj
7. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
8. Bílý Potok, mužiJeseník Jiří Urban
9. Lipová-lázně, mužiJeseník Milan Smékal
10. Bernartice, mužiJeseník Jiří Urban
11. Zátor, ženyBruntál Martin Suhaj
12. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
13. Leskovec nad Moravicí, ŽenyBruntál Šárka Lýsková
14. Stará Ves, Bruntál Radim Zobal
15. Sádek, Opava Dušan Gregořica
16. Vrbno pod Pradědem, Muži Bruntál Michaela Šenkárová
17. Suchá Rudná, Muži Bruntál Martina Hanzlíková
18. Vrbno pod Pradědem, Ženy Bruntál Michaela Šenkárová
19. Milotice nad Opavou, Muzi Bruntál Pavel Bartoník
20. Karlovice, mužiBruntál Edita Barčíková
21. Janovice, Bruntál petrb boxan
22. Břidličná, Bruntál Jíří Skopal
23. Janovice, ženyBruntál petrb boxan
24. Karlovice, ženyBruntál Dominika Mikulášková
25. Moravský Beroun, Bruntál Roman Klembara
26. Písečná, ženyJeseník Jana Hamšíková
27. Písečná, mužiJeseník Jana Hamšíková
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Jeseník, Jeseník Michal Straka
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.