Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Škodějov Kdy: 20. 05. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Škodějov Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 20. 05. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Březová LILukáš Pokorný
33Karlinky LIFNC
44Bozkov SMFNC
55Pěnčín JNOndřej Antoš
66Příchovice JNFNC
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Frýdštejn JNMartin Bušek
99Roprachtice SMFNC
1010Příšovice LIladislav kosek
1111Janův Důl LIDavid Beránek
1212Odolenovice JNSDH Odolenovice
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Křížkový Újezdec PHKarel K
1515Dolní Sytová SMJiří Buchar
1616Košťálov SMTomáš Tulach
1717Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1818Hradčany LITomáš Najman
1919Kundratice SDH KundratceSMSDH Kundratice
2020Mělník BlataMEPavel Veselý
2121Tanvald Šumburk JNJakub Kozák
2222Jesenný SMPetr Hlůže

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bozkov SMkarel Čermák
24Kundratice SMSDH Kundratice
35Karlinky LIJaroslav Vobecký
46Křížkový Újezdec PHKarel K
57Zlatá Olešnice JNPetra Černá
610Veselá SMJaroslav Novotný
711Jeřmanice LISDH Odolenovice
812Příchovice JNPetra Černá
930Košťálov SMTomáš Tulach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMFNC
22Nová Ves LILukáš Pokorný
33Roztoky u Semil SMFNC
44Roprachtice SMFNC
55Dalešice JNDavid Beránek
66Karlinky LIFNC
77Březová LILukáš Pokorný
88Křížkový Újezdec PHKarel K
99Sukorady JCMichal Horák
1010Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1111Odolenovice JNSDH Odolenovice
1212Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1313Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1414Smržovka JNMartin Briestenský
1515Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1616* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1717Příchovice JNJan Kupka
1818Janův Důl LIDavid Beránek
1919Příšovice LIladislav kosek
2020Dolní Sytová SMJiří Buchar
2121Hradčany LITomáš Najman
2222Mělník BlataMEPavel Veselý
2323Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.