Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Škodějov Kdy: 19. 05. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Škodějov Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov SMFNC
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33Doubravička MBPetr Šifta
44Krásná Ves MBJan Macoun
55Frýdštejn JNMartin Bušek
66Škodějov SMFNC
77Roprachtice SMFNC
88Karlinky LILukáš Pokorný
99Jeřmanice LISDH Odolenovice
1010Hradčany LITomáš Najman
1111Nová Ves LILukáš Pokorný
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Roudný JNVáclav Brož
1515Mělník BlataMEDominika Pecháčková
1616Pěnčín JNMAD Matthew
1717Odolenovice JNDominik Plhal
1818Chyjice JCDavid Hrdý
1919Janův Důl LIHonza Mašek
2020Záskalí LIhasici Bezaskovice
2121Bystřice JCFNC
2222Děčín XXXII-Boletice nad Labem SDH BoleticeDCJakub Čedík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBMiloslav Tauchman
22Mělník BlataMEDominika Pecháčková
33Bozkov SMkarel Čermák
44Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice zenyDCJakub Čedík
57Zlatá Olešnice JNPetra Černá
68Raspenava LILuboš Roušal
710Škodějov SMRoman Dolenský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roztoky u Semil SMFNC
22Škodějov SMFNC
33Doubravička MBPetr Šifta
44Roprachtice SMFNC
55Dalešice JNDavid Beránek
66Bechov MBMiloslav Tauchman
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Hradčany LITomáš Najman
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Smržovka JNDavid Beránek
1111Smržovka ženyJNDavid Beránek
1212Příchovice JNJan Kupka
1313Karlinky LITomáš Najman
1414Velké Hamry JNMAD Matthew
1515Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1616Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1717Janův Důl LIHonza Mašek
1818Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov RLISDH Pilínkov
1919Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2020Odolenovice JNDominik Plhal
2121Jeřmanice LISDH Odolenovice
2222Mělník BlataMEDominika Pecháčková
2323Záskalí LIhasici Bezaskovice
2425Chyjice JCDavid Hrdý
2526Bystřice JCFNC
2627Benešov u Semil SMRoman Dolenský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.