Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Škodějov Kdy: 19. 05. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Škodějov Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov SMFNC
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33Doubravička MBPetr Šifta
44Krásná Ves MBJan Macoun
55Frýdštejn JNMartin Bušek
66Škodějov SMFNC
77Roprachtice SMFNC
88Karlinky LILukáš Pokorný
99Jeřmanice LISDH Odolenovice
1010Hradčany LITomáš Najman
1111Nová Ves LILukáš Pokorný
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Roudný JNVáclav Brož
1515Mělník BlataMEDominika Pecháčková
1616Pěnčín JNMAD Matthew
1717Odolenovice JNDominik Plhal
1818Chyjice JCDavid Hrdý
1919Janův Důl LIHonza Mašek
2020Záskalí LIhasici Bezaskovice
2121Bystřice JCFNC
2222Děčín XXXII-Boletice nad Labem SDH BoleticeDCJakub Čedík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBMiloslav Tauchman
22Mělník BlataMEDominika Pecháčková
33Bozkov SMkarel Čermák
44Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice zenyDCJakub Čedík
57Zlatá Olešnice JNPetra Černá
68Raspenava LILuboš Roušal
710Škodějov SMRoman Dolenský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roztoky u Semil SMFNC
22Škodějov SMFNC
33Doubravička MBPetr Šifta
44Roprachtice SMFNC
55Dalešice JNDavid Beránek
66Bechov MBMiloslav Tauchman
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Hradčany LITomáš Najman
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Smržovka JNDavid Beránek
1111Smržovka ženyJNDavid Beránek
1212Příchovice JNJan Kupka
1313Karlinky LITomáš Najman
1414Velké Hamry JNMAD Matthew
1515Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1616Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1717Janův Důl LIHonza Mašek
1818Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov RLISDH Pilínkov
1919Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2020Odolenovice JNDominik Plhal
2121Jeřmanice LISDH Odolenovice
2222Mělník BlataMEDominika Pecháčková
2323Záskalí LIhasici Bezaskovice
2425Chyjice JCDavid Hrdý
2526Bystřice JCFNC
2627Benešov u Semil SMRoman Dolenský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. LanšperkUO
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
01. 09. BohumilicePT
01. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.