Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční PS 8 2B široké Kdy: 22. 07. 2017 20:00
Kontakt:   Zdenek Koukal Telefon:  774 828 293
Začátek rezervace: 13. 07. 2017 18:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
22Šalmanovice CBOndřej Steinhäusl
33Třebeč CBOndřej Steinhäusl
44Strážkovice CBRichard Řehout
55Dubičné CBRichard Řehout
66Libín CBKuba Kohoutek
77Nové Hrady CBKuba Kohoutek
88Olešník CBvlada
99Nedabyle ACBOndřej Steinhäusl
1010Vrcov CBvit koukal
1111Ledenice CBOndřej Steinhäusl
1212Dolní Stropnice CBOndřej Steinhäusl
1313Chotýčany CBOndřej Steinhäusl
1414* Mileťín-Kuba Kohoutek
1515Žár CBKuba Kohoutek
1616Ledenice ZOOCBPetr Nebáznivý
1717Zliv ACBJan Dvořák
1818Hluboká u Borovan CBTomáš Heinzl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Stropnice CBOndřej Steinhäusl
22Třebeč Ženy, ACBOndřej Steinhäusl
33Nové Hrady CBKuba Kohoutek
44Strážkovice CBRichard Řehout
55Třebeč Ženy, BCBOndřej Steinhäusl
66Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
77Ledenice CBOndřej Steinhäusl
88* Mileťín-Kuba Kohoutek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.