Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Na koupališti, Slepotice

Pozvánka | Obnovit
Kde: I.kolo LPO 2018 Kdy: 11. 05. 2018 20:00
Kontakt:   Vítězslav Felcman Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 04. 2018 14:00 Konec rezervace: 10. 05. 2018 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Choltice, Pardubice Jakub Dušek
3. Dubenec, Trutnov Martínek z Dubence
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Hrobice, Pardubice Leoš Kříž
6. Čeperka, NPardubice Leoš Kříž
7. Srch, SPardubice Leoš Panchártek
8. Smidary, Hradec Králové Leoš Kříž
9. Moravany, Pardubice Honza Louža
10. Prosetín, Chrudim Tomáš Vít
11. Stéblová, DPardubice Patrik Kučera
12. Rokytno, Pardubice Leoš Kříž
13. Stradouň, Ústí nad Orlicí SDH Stradouň
14. Srch, JPardubice Leoš Panchártek
15. Slepotice, Pardubice Jan Šejnoha
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
71.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
72.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
73.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
74.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
75.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
76.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
77.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
78.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
79.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Čeperka, Pardubice Leoš Kříž
4. Holice, Pardubice Veronika Janusová
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6. Stéblová, Pardubice Patrik Kučera
7. Stradouň, Ústí nad Orlicí SDH Stradouň
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. MyštěvesHK
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. SvijanyLI
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Sloup (noční)PZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. CetenovLI
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.