Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: I.kolo LPO 2018 Kdy: 11. 05. 2018 20:00
Kontakt:   Vítězslav Felcman Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 04. 2018 14:00 Konec rezervace: 10. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zderaz CCRJan Tměj
22Choltice PAJakub Dušek
33Dubenec TUMartínek z Dubence
44Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
55Hrobice PALeoš Kříž
66Čeperka NPALeoš Kříž
77Srch SPALeoš Panchártek
88Smidary HKLeoš Kříž
99Moravany PAHonza Louža
1010Prosetín CRTomáš Vít
1111Stéblová DPAPatrik Kučera
1212Rokytno PALeoš Kříž
1313Stradouň UOSDH Stradouň
1414Srch JPALeoš Panchártek
1515Slepotice PAJan Šejnoha
1616Vinary UOFilip Neděla
1717Zderaz ACRJan Tměj
1818Velké Hamry JNMAD Matthew
1919Dolní Ředice PALeoš Kříž
2020Komárov PAMichal Bárta
2122Zderaz BCRJan Tměj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Komárov PAMichal Bárta
22Slepotice PALeoš Kříž
33Hrobice ExplosiaPALeoš Kříž
44Holice PAVeronika Janusová
55Stéblová PALeoš Kříž
66Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
77Stradouň UOSDH Stradouň
814Vinary UOFilip Neděla
915Čeperka PALeoš Kříž
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.