Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B Kdy: 21. 07. 2019 14:00
Kontakt:   König David Telefon:  777 272 156
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid König
22Hrabůvka PRHonza
33Neplachovice OPHonza Malý
44Starý Jičín BNJMichal Straka
55Svoboda OPJakub Polomský
66Chlebičov OPJiří Bena
77Odry Tošodry fireteamNJDavid König
88Prchalov BNJJakub Šenk
99Starý Jičín NJMichal Straka
1010Jamnice OPDominik
1111Neplachovice OPHonza Malý
1212Bolatice OPLenka
1313Milostovice OPJaromír Volný
1414Sádek OPDušan Gregořica
1515Vrbice KADušan Baránek
1616Markvartovice OPPetr Glogar
1718Kozmice OPTomáš Vallo
1820Komárov OPJosef Kubesa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid König
22Neplachovice OPHonza Malý
33Svoboda OPJakub Polomský
44Bolatice OPLenka
55Malé Hoštice OPKlára Konečná
66Milostovice OPVeronika
77Velké Hoštice OPKateřina Večerková
88Markvartovice OPPetr Glogar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. Park NalžovicePB
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. FrahelžJH
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Bílý KámenJI
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. Hřistě KostelanyKM
03. 08. OldřišovOP
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Náměšť na HanéOL
03. 08. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
03. 08. VítoniceKM
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. MochtínKT
04. 08. LitovanyTR
04. 08. Aréna JesenicePB
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Horní PoříčíST
10. 08. SendražiceKO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.