Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Služovice 2017 - O putovní pohár starosty obce+MSP Kdy: 22. 07. 2017 14:00
Kontakt:   777272156 Telefon:  David König
Začátek rezervace: 07. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid König
22Chlebičov OPVít Ciminga
33Bohuslavice OPDušan Baránek
44Jeseník JEPavel Lučan
55Svoboda OPPetr Balarin
66Bolatice OPLenka
77Velké Hoštice OPDušan Baránek
88Jamnice OPDominik
99Komárov OPJosef Kubesa
1010Vávrovice OPMichaela Trojanová
1111Milostovice OPJaromír Volný
1212Markvartovice OPPetr Glogar
1313Oldřišov OPJiří Bena
1414Prchalov NJDavid König
1515Rohov OPDavid König
1616Bělá Muži OPPatrik Holuša
1717Neplachovice OPDavid König
1818Hněvošice OPDavid Zlotý
1919Kravaře OPMichael Suffner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid König
22Markvartovice OPPetr Glogar
33Vávrovice OPMichaela Trojanová
44Malé Hoštice OPDominik
55Milostovice OPJaromír Volný
66Bolatice OPLenka
77Velké Hoštice OPKateřina Večerková
88Bělá Ženy OPPatrik Holuša
99Svoboda OPLucie Balarinová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.