Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Služovice na 2B -O putovní pohár starosty obce+MSP Kdy: 15. 07. 2018 14:00
Kontakt:   König David Telefon:  777272156
Začátek rezervace: 24. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice MUŽIOPDavid König
22Svoboda MUŽIOPDavid König
33Chlebičov MužiOPJiří Bena
44Služovice ŽENYOPDavid König
55Jistebník NJDavid König
66Malé Hoštice ŽENYOPDavid König
77Děhylov MUŽIOPDavid König
88Prchalov MUŽI "A"NJDavid König
99Komárov MUŽIOPDavid König
1010Markvartovice OPPetr Glogar
1111Hněvošice MUŽIOPDavid König
1212Bolatice MUŽIOPMarie Chmelařová
1313Prchalov MUŽI "B"NJDavid König
1414Markvartovice OPPetr Glogar
1515Závada ŽenyOPDaniel Kuděla
1616Jamnice OPKamil
1717Neplachovice MUŽIOPDavid König
1818Markvartovice OPPetr Glogar
1919Bolatice ŽENYOPMarie Chmelařová
2020Závada mužiOPDaniel Kuděla
2121Oprechtice FMMartin Nováček
2222Vávrovice ŽenyOPMichaela Trojanová
2323Oldřišov OPVít Ciminga
2424Velké Hoštice ŽENYOPKateřina Večerková
2525Jeseník JEMichal Straka
2626Kozmice OPLibor Drastík
2727Pustkovec Pustkovec mužiOVDominik Weinfurter
2828Sádek OPDušan Gregořica
2929Svoboda ŽENYOPLucie Balarinová
3030Bělá mužiOPPatrik Holuša
3131Kozmice OPLibor Drastík
3232Oprechtice ženyFMMartin Nováček
3333Skrochovice ŽENYOPMišelka Volná
3434Štěpánkovice OPMichael Suffner
3535Bělá ženyOPPatrik Holuša
3636Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3737Lubno FMMirek
3838Starý Jičín mužiNJTereza
3939Milostovice OPMartin Kavan
4040Milostovice ŽenyOPMartin Kavan
4141Větřkovice OPDavid König
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.