Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Služovice na 2B -O putovní pohár starosty obce+MSP Kdy: 15. 07. 2018 14:00
Kontakt:   König David Telefon:  777272156
Začátek rezervace: 24. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice MUŽIOPDavid König
22Svoboda MUŽIOPDavid König
33Chlebičov MužiOPJiří Bena
44Služovice ŽENYOPDavid König
55Jistebník NJDavid König
66Malé Hoštice ŽENYOPDavid König
77Děhylov MUŽIOPDavid König
88Prchalov MUŽI "A"NJDavid König
99Komárov MUŽIOPDavid König
1010Markvartovice OPPetr Glogar
1111Hněvošice MUŽIOPDavid König
1212Bolatice MUŽIOPMarie Chmelařová
1313Prchalov MUŽI "B"NJDavid König
1414Markvartovice OPPetr Glogar
1515Závada ŽenyOPDaniel Kuděla
1616Jamnice OPKamil
1717Neplachovice MUŽIOPDavid König
1818Markvartovice OPPetr Glogar
1919Bolatice ŽENYOPMarie Chmelařová
2020Závada mužiOPDaniel Kuděla
2121Oprechtice FMMartin Nováček
2222Vávrovice ŽenyOPMichaela Trojanová
2323Oldřišov OPVít Ciminga
2424Velké Hoštice ŽENYOPKateřina Večerková
2525Jeseník JEMichal Straka
2626Kozmice OPLibor Drastík
2727Pustkovec Pustkovec mužiOVDominik Weinfurter
2828Sádek OPDušan Gregořica
2929Svoboda ŽENYOPLucie Balarinová
3030Bělá mužiOPPatrik Holuša
3131Kozmice OPLibor Drastík
3232Oprechtice ženyFMMartin Nováček
3333Skrochovice ŽENYOPMišelka Volná
3434Štěpánkovice OPMichael Suffner
3535Bělá ženyOPPatrik Holuša
3636Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3737Lubno FMMirek
3838Starý Jičín mužiNJTereza
3939Milostovice OPMartin Kavan
4040Milostovice ŽenyOPMartin Kavan
4141Větřkovice OPDavid König
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.