Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Celkové vyhlášení FNC 2019 Kdy: 23. 11. 2019 18:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 10. 2019 00:00 Konec rezervace: 23. 11. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zlatá Olešnice 13xJNPetra Černá
22Bystřice 10xJCMichal Odzgan
33Dalešice 15JNDavid Beránek
44Těpeře  6xJNTomáš Neugebauer
55Roztoky u Semil 10xSMTomáš Zelenka
66Raspenava 14LILuboš Roušal
77Dolní Sytová 12xSMJiří Buchar
88Ostroměř 8xJCZdeněk Tejchman
99Mělník Blata, 10xMEDominika Pecháčková
1010Krásná Ves 8xMBJan Macoun
1111Karlinky 12LIJaroslav Vobecký
1212Jeřmanice 15xLINikola Bulířová
1313Hradčany 10x LITomáš Najman
1414Velké Hamry 10x JNMAD Matthew
1515Pěnčín 16JNMarek Mrkvička
1616Škodějov 10SMMartin Špidlen
1717Křížkový Újezdec 6xPHMiroslav Kratochvíl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
18. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.