Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VII.kolo LPO 2018 Kdy: 15. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Panchártek Leoš Telefon: 
Začátek rezervace: 17. 04. 2018 20:00 Konec rezervace: 13. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Choltice PALeoš Kříž
25Hrobice PALeoš Kříž
36Čeperka NPALeoš Kříž
47Srch SPALeoš Kříž
58Smidary HKLeoš Kříž
69Moravany PALeoš Kříž
710Dubenec TULeoš Kříž
811Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
912Rokytno PALeoš Kříž
1013Stradouň UOLeoš Kříž
1114Srch JPALeoš Kříž
1215Stéblová DPALeoš Kříž
1316Slepotice APALeoš Kříž

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slepotice PALeoš Kříž
23Čeperka PALeoš Kříž
34Holice PALeoš Kříž
45Stéblová PALeoš Kříž
56Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
67Stradouň UOLeoš Kříž
78Hrobice ExplosiaPALeoš Kříž
89Dlouhá Ves RKPepa Malý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.