Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž - Beskydská liga - muži/ženy - 2B Kdy: 04. 08. 2013 12:45
Kontakt:   Lukáš Pinkava Telefon:  736616481
Začátek rezervace: 30. 06. 2013 20:00 Konec rezervace: 04. 08. 2013 12:45



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stanislavice Stanislavice - muži AKALukáš Pinkava
22Mistřovice MistřoviceKALukáš Pinkava
33Horní Suchá Horní SucháKALukáš Pinkava
44Vyšní Lhoty Vyšní LhotyFMLukáš Pinkava
55Horní Žukov Horní ŽukovKALukáš Pinkava
66Mistřovice Mistřovice - ŽenyKALukáš Pinkava
77Hájov Hájov - ŽenyNJLukáš Pinkava
88Albrechtice Albrechtice - ŽenyKALukáš Pinkava
99Vyšní Lhoty Vyšní Lhoty - ŽenyFMLukáš Pinkava
1010Frýdek Frýdek - ŽenyFMLukáš Pinkava
1111Hájov Hájov ANJLukáš Pinkava
1212Fryčovice FryčoviceFMLukáš Pinkava
1313Karolinka KarolinkaVSLukáš Pinkava
1414Skalice Skalice - ŽenyFMLukáš Pinkava
1515Frýdek Frýdek AFMLukáš Pinkava
1616Hájov Hájov BNJLukáš Pinkava
1717Fryčovice Fryčovice - ŽenyFMLukáš Pinkava
1818Skalice SkaliceFMLukáš Pinkava
1919Místek MístekFMLukáš Pinkava
2020Třinec Staré Město - ŽenyFMLukáš Pinkava
2121Baška Baška - ŽenyFMLukáš Pinkava
2222Stonava Stonava - ŽenyKALukáš Pinkava
2323Mosty Mosty AKALukáš Pinkava
2424Třinec Staré MěstoFMLukáš Pinkava
2525Baška BaškaFMLukáš Pinkava
2626Ryžoviště Ryžoviště - ŽenyBRLukáš Pinkava
2727Mosty Mosty BKALukáš Pinkava
2828Šunychl Bohumín - ŠunychlKALukáš Pinkava
2929Stonava StonavaKALukáš Pinkava
3030Ryžoviště RyžovištěBRLukáš Pinkava
3131Chotěbuz Zpupná Lhota KAFranta Glombek
3232Krmelín Krmelín - ženy FMFranta Glombek
3333Palkovice Palkovice - ženy FMFranta Glombek
3434Stanislavice Stanislavice BKAFranta Glombek
3535Krmelín Krmelín FMFranta Glombek
3636Horní Žukov Horní Žukov BKAFranta Glombek
3737Palkovice PalkoviceFMFranta Glombek
3838Staré Hamry Staré HamryFMFranta Glombek
3939Michálkovice Michálkovice OVFranta Glombek
4040Janovice Bystré FMFranta Glombek
4141Pstruží Pstruží - ženy FMFranta Glombek
4242Brušperk Brušperk FMFranta Glombek
4343Čeladná Čeladná - ženy FMFranta Glombek
4444Pstruží Pstruží FMFranta Glombek
4547Čeladná Čeladná FMFranta Glombek
4649Hukvaldy HukvaldyFMFranta Glombek
4750Stanislavice Stanislavice - ženyKAFranta Glombek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.