Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž Stanislavice Kdy: 16. 08. 2014 13:00
Kontakt:   František Glombek Telefon: 
Začátek rezervace: 17. 07. 2014 08:00 Konec rezervace: 13. 08. 2014 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stanislavice mužiKAFranta Glombek
23Mistřovice mužiKAFranta Glombek
34Czech ( Česko ) rezervace-Franta Glombek
45Baška ženyFMEva Handrejchová
55Hliník nad Váhom mužiBYFranta Glombek
66Mistřovice ženyKAFranta Glombek
77Poland ( Polsko ) rezervace-Franta Glombek
88Baška mužiFMEva Handrejchová
99Frýdek ženyFMFranta Glombek
1010Zpupná Lhota MužiKAJakub Mišún
1111Staré Město ženyFMFranta Glombek
1212Frýdek mužiFMFranta Glombek
1313Mosty mužiKAFranta Glombek
1414Staré Město mužiFMFranta Glombek
1515Místek mužiFMFranta Glombek
1616Albrechtice ženyKAFranta Glombek
1717Mosty ženyKAFranta Glombek
1818Bystré Janovice mužiFMFranta Glombek
1919Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
2020Skalice ženyFMFranta Glombek
2121Horní Žukov ženyKAFranta Glombek
2222Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
2323Stonava mužiKAFranta Glombek
2424Skalice mužiFMFranta Glombek
2525Horní Žukov mužiKAFranta Glombek
2626Hájov ženyNJFranta Glombek
2727Fryčovice ženyFMFranta Glombek
2828Palkovice ženyFMFranta Glombek
2930Hájov mužiNJFranta Glombek
3031Fryčovice mužiFMFranta Glombek
3132Palkovice mužiFMFranta Glombek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.