Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stará Říše Kdy: 07. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Martin Šebesta Telefon:  776 842 774
Začátek rezervace: 24. 08. 2019 13:00 Konec rezervace: 07. 09. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mysletice JIStanislav Dolský
22Blatnice TRSDH Blatnice
34Kostníky TRMartin Puchnar
46Rácovice TROndřej Šťastný
57Budeč JHMatěj Šmahel
68Police TRPavel
79Petrovice BTRJakub Picmaus
815Sedlatice JIMartin Běhounek
916Hornice TRAleš Bobu
1019Krotějov sportTAFrantišek Janů
1120Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1228Třebelovice TRJosef Bulíček
1329Čechtín TRMarek Vaněk
1430Dešná BJHAleš Coufal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIVeronika Kneblová
22Kostníky TRDankaKa
33Budišov TRŽaneta Slabá
44Radonín TRjan ehl
55Nevcehle JIEliška Nikodýmová
66Třebelovice TRJosef Bulíček
77Domamil TRJaroslav Bajer
88Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
910Olešná HBTereza Pešoutová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.