Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 23. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Martin Šebesta Telefon:  776842774
Začátek rezervace: 10. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Němčice JHMirek Havlík
22Sedlatice JIMartin Běhounek
33Krasonice JIRadek
44Police TRPavel
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Choltice PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad UOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Drahňovice BNFilip Košata
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Vrchoslavice PVRadim Janečka
3434Čechtín TRŽaneta Slabá
3535Jamnice OPDominik
3636Dešná BJHAleš Coufal
3737Čikov TRHonza Adamec
3839Černín ZNJiří Veselý
3940Zderaz CCRJan Tměj
4041Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
4142Novosedly STBohuslav Chval
4243Příložany TRmichal pekarek
4344Kuřim BBOJara
4445Daměnice BNMilan Koubík
4547Choltice PADavid čermák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
78Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
89Budišov TRŽaneta Slabá
910Radonín TRViktorie Vidláková
1012Malé Hoštice OPDominik
1113Katusice MBBlanka Kuntošová
1230Petrůvky TRPavla Pěnčová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 10. VéskyUH
27. 10. Kulturní Dům Dlouhá LhotaMB
03. 11. Velké Hamry - kulturní důmJN
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.