Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Stará Ves (2B)

Pozvánka | Obnovit
Kde: louka za kinem Kdy: 22. 06. 2019 10:00
Kontakt:   staraves.sdh@gmail.com Telefon:  721769414
Začátek rezervace: 22. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 08:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Stará Ves, mužiBruntál Jan Urban
2. Široký Brod, Muži AJeseník Roman Muzikant
3. Břidličná, Bruntál Jíří Skopal
4. Vrbno pod Pradědem, Bruntál Jendelín Urban
5. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
6. Janovice, Bruntál Jíří Skopal
7. Dolní Studénky, Šumperk Jíří Skopal
8. Vrbno pod Pradědem, ženyBruntál Jendelín Urban
9. Lipová-lázně, Jeseník Milan Smékal
10. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
11. Dolní Studénky, Šumperk Jíří Skopal
12. Široký Brod, Muži BJeseník Roman Muzikant
13. Zátor, Muži Bruntál Alžběta Miturová
14. Suchá Rudná, mužiBruntál Edita Barčíková
15. Široká Niva, mužiBruntál Martin Suhaj
16. Karlovice, ženyBruntál Edita Barčíková
17. Bernartice, Jeseník Marek Samolej
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19. Široká Niva, ženyBruntál Martin Suhaj
20. Karlovice, mužiBruntál Edita Barčíková
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.