Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Stará Ves Kdy: 01. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Telefon:  721769414
Začátek rezervace: 01. 07. 2020 18:00 Konec rezervace: 01. 08. 2020 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Ves mužiBRJan Urban
23Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
34Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
45Lipová-lázně JEMilan Smékal
56Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
67Široký Brod muži AJERoman Muzikant
78Karlovice ŽenyBRVanessa
89Široký Brod VeterániJERoman Muzikant
910Suchá Rudná MužiBREdita Barčíková
1011Sádek OPDušan Gregořica
1112Karlovice MužiBRVanessa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 05. Ves TouškovPJ
29. 05. ÚjezdDO
29. 05. HeřmanečJH
30. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. KarlinkyLI
05. 06. Horní LukavicePJ
05. 06. ŠtítaryDO
05. 06. MysleticeJI
12. 06. Horní HradištěPS
12. 06. HonezovicePJ
13. 06. ŠtichovicePS
19. 06. KřenovicePR
19. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Veselá, Fotbalové HřištěZL
26. 06. RynárecPE
26. 06. Vranín, hasič. areál U HavranaTR
03. 07. StýskalyPS
03. 07. DubenecTU
04. 07. SychrovMB
04. 07. NevřeňPS
10. 07. ŽirovnicePE
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. VšekaryDO
10. 07. BatelovJI
11. 07. ŠtítaryDO
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Kamenice nad LipouPE
17. 07. Krásná VesMB
17. 07. KalištěJI
17. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
18. 07. BoroviceMB
24. 07. ÚtušicePJ
25. 07. Štěnovický BorekPJ
31. 07. MokroušePJ
01. 08. MochtínKT
07. 08. BřehyMB
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
14. 08. KostelecTC
14. 08. RobčicePJ
15. 08. Únětice 1911PJ
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
28. 08. JirkovJN
28. 08. Štítary - Areál SDHDO
29. 08. DnebohMB
29. 08. Fotbalové hřiště TlumačovDO
04. 09. ŽákavaPJ
04. 09. Nová VčelniceJH
11. 09. TanvaldJN
11. 09. SedlaticeJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.