Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Válka (2B) Kdy: 23. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Kamil Pauler, SDH Stará Ves Telefon:  721769414
Začátek rezervace: 23. 05. 2018 18:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Ves MužiBRJan Urban
22Leskovec nad Moravicí mužiBRLucie Čapková
33Vrbno pod Pradědem mužiBRLucie Čapková
44Velké Kunětice JERoman Varga
55Široká Niva mBRLucie Čapková
66Zátor BRMartin Suhaj
77Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
88Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
99Vrbno pod Pradědem ženyBRLucie Čapková
1010Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1111Břidličná BRJíří Skopal
1212Zátor ženyBRMartin Suhaj
1313Janovice BRJíří Skopal
1414Leskovec nad Moravicí ŽenyBRMichaela Šenkárová
1515Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
1616Bílý Potok MUŽI BJEJiří Urban
1717Velké Kunětice JELucie Čapková
1818Bernartice JEJiří Urban
1919Janovice BRJíří Skopal
2020Janovice VeterániBRpetr boxan
2121Suchá Rudná BRDominika Mikulášková
2222Vraclávek MužiBRMichal Hajda
2323Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
2424Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
2525Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
2626Moravský Beroun BRMichal Klimek
2727Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2828Milotice nad Opavou Muzi BRPavel Bartoník
2929Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
3030Ráječek SUlallin
3131Troubelice OLpetr boxan

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
18Leskovec nad Moravicí ženyBRLucie Čapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.