Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Stará Ves, louka za kinem

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Válka (2B) Kdy: 23. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Kamil Pauler, SDH Stará Ves Telefon:  721769414
Začátek rezervace: 23. 05. 2018 18:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Stará Ves, MužiBruntál Jan Urban
2. Leskovec nad Moravicí, mužiBruntál Lucie Čapková
3. Vrbno pod Pradědem, mužiBruntál Lucie Čapková
4. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
5. Široká Niva, mBruntál Lucie Čapková
6. Zátor, Bruntál Martin Suhaj
7. Karlovice, MužiBruntál Dominika Mikulášková
8. Bílý Potok, MUŽI AJeseník Jiří Urban
9. Vrbno pod Pradědem, ženyBruntál Lucie Čapková
10. Široká Niva, ženyBruntál Lucie Čapková
11. Břidličná, Bruntál Jíří Skopal
12. Zátor, ženyBruntál Martin Suhaj
13. Janovice, Bruntál Jíří Skopal
14. Leskovec nad Moravicí, ŽenyBruntál Michaela Šenkárová
15. Karlovice, ŽenyBruntál Dominika Mikulášková
16. Bílý Potok, MUŽI BJeseník Jiří Urban
17. Velké Kunětice, Jeseník Lucie Čapková
18. Bernartice, Jeseník Jiří Urban
19. Janovice, Bruntál Jíří Skopal
20. Janovice, VeterániBruntál petrb boxan
21. Suchá Rudná, Bruntál Dominika Mikulášková
22. Vraclávek, MužiBruntál Michal Hajda
23. Široký Brod, Muži BJeseník Roman Muzikant
24. Lipová-lázně, mužiJeseník Michal Gajdoš
25. Vraclávek, ŽenyBruntál Andy Adamcová
26. Moravský Beroun, Bruntál Michal Klimek
27. Široký Brod, Muži AJeseník Roman Muzikant
28. Milotice nad Opavou, Muzi Bruntál Pavel Bartoník
29. Andělská Hora, ValšovBruntál Michal Kugler
30. Ráječek, Šumperk lallin
31. Troubelice, Olomouc petrb boxan
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8. Leskovec nad Moravicí, ženyBruntál Lucie Čapková
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.