Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Kdy: 20. 08. 2017 12:30
Kontakt:   sdhstarec@volny.cz Telefon:  737409534
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 12:30 Konec rezervace: 20. 08. 2017 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výčapy ATRMichal Svoboda
22Radonín TRJakub Picmaus
33Bačice TRPetra Mezírková
44Moravské Budějovice TRFilip Šťastný
55Myslibořice TRRoman Benda
66Blatnice TRSDH Blatnice
77Černín ZNJiří Veselý
88Jasenice TROndřej Nováček
99Nárameč TRPetr Pavlík
1010Litovany TRPetra Mezírková
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Chlum TRLudvík Tvarůžek
1313Kamenná TRMilan Prochazka
1414Bransouze TRSDH Bransouze
1515Čechtín TRŽaneta Slabá
1616Výčapy BTRVít Svoboda
1717Hodov TRSDH Hodov
1818Kouty TRLadinek Carda
1919Radkov JIDavid Pavlíček
2020Čikov TROndřej Lukeš
2121Stařeč TRSabina Maštalířová
2222Petrovice BTRMartin Caha
2324Dešná BJHAleš Coufal
2425Bítovánky TRJakub Navratil
2526Krahulov TRJakub
2627Krasonice JILukáš Pivonka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radonín TRViktorie Vidláková
23Budišov TRŽaneta Slabá
34Petrůvky TRPavla Pěnčová
45Myslibořice TRRoman Benda
56Bačice TRPetra Mezírková
67Výčapy TRVít Svoboda
79Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
815Nárameč TRPetr Pavlík
916Stařeč TRSabina Maštalířová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.