Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Kdy: 26. 08. 2018 12:30
Kontakt:   Jiří Bártík Telefon:  +420737409534
Začátek rezervace: 12. 08. 2018 12:30 Konec rezervace: 26. 08. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výčapy ATRMichal Svoboda
23Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
34Blatnice TRSDH Blatnice
45Dešná BJHAleš Coufal
56Myslibořice TRRoman Benda
67Černín ZNJiří Veselý
78Příložany TRmichal pekarek
89Bransouze TRSDH Bransouze
910Hodov TRSDH Hodov
1011Kněžice TRRosťa Neuwirth
1112Litovany TRRoman Benda
1213Výčapy BTRMichal Svoboda
1314Rácovice TROndřej Šťastný
1415Kamenná TRJakub Procházka
1516Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1629Kamenná TRJakub Procházka
1730Čechtín TRMarek Vaněk

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radonín TRViktorie Vidláková
24Myslibořice TRRoman Benda
35Budišov TRMarek Vaněk
46Stařeč TRSabina Maštalířová
57Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
68Nárameč TRAndrea
79Bačice TRJitka Hutařová
815Petrůvky TRPavla Pěnčová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.