Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Finále CHNHL - 5.kolo Kdy: 31. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Petr Lešek Telefon:  +420 724 940 750
Začátek rezervace: 17. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 31. 08. 2019 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štítary muži sportDOVáclav Pejsar
22Nové Sedliště muži sportTCPetr Prochazka
33Křištín KTJiří Freiberk
44Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
55Štítary Ženy DODenis Balounová
66Horní Metelsko PanteřiDOPetr Zverka
77Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
88Oplot muži ps-12PJMarika Součková
99Díly muži sportDOZbyněk Liška
1010Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
1111Štítary PS 12DODenis Balounová
1212Svaté Pole BPBRadětice Vaci
1313Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
1414Oprechtice ŽenyDOSimona Vlasáková
1515Chrást PSJiří Fantiš
1616Horšovský Týn muži sportDONikola Malíková
1717Mochtín ženyKTPetr Kanta
1818Újezd SDH Újezd u Domažlic, PS -12 (Ondřej Černý)DOOndřej Černý
1919Božkov PS 12PMMartin Šůla
2020Hluboká DorkyDOVáclav Pejsar
2121Nová Ves muži sportDOVáclav Pejsar
2222Zahorčice KTVáclav Pejsar
2325Chrást PS12PSJiří Fantiš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.