Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vzpomínkový memoriál Kdy: 16. 06. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 16. 06. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štítary DOPavel Krchlebak
22Strýčkovice MužiDOMarika Součková
33Oprechtice Muži DOMiroslav Žáček
44Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
55Vidice MužiDOTereza Voráčová
66Ves Touškov MuziPJDenis Balounová
77Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
88Srbice ZenyDODenis Balounová
99Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1010Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1111Oprechtice ŽenyDOMiroslav Žáček
1212Všekary DOSDH Všekary
1313Srbice MuziDODenis Balounová
1414Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
1515Kostelec mužiTCjosef simek
1616Domažlice Pasečnice,mužiDOPetr Příbek
1717Březí ŽenyDOJakub Kabourek
1818Mračnice DOVIKTOR Bosak
1919Lisov PJZdeněk Horák
2020Honezovice ŽenyPJVendula Oberajtrová
2121Křenovy DORoman Bufka
2222Kostelec ženyTCPavel Pechát
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.