Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 01. 06. 2013 13:00
Kontakt:   Roman Svoboda Telefon:  723 670 76
Začátek rezervace: 12. 05. 2013 20:00 Konec rezervace: 01. 06. 2013 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kelčice PVAntonín Tesárek
22Čelechovice na Hané PVJan Makovec
33Brodek u Konice PVMilan Burget
44Domamyslice PVMartin Vykopal
55Dětkovice tým APVDavid Slavíček
66Vícov PVRadim Luňáček
77Lipová psiPVMartin Barták
88Bílovice PVStanislav Režný
99Niva PVJaroslav Servus
1010Soběsuky PVKamila Krychtálková
1111Dětkovice tým BPVDavid Slavíček
1212Nová Dědina PVRoman Navrátil
1313Ptení PVMartin Barták
1414Seloutky PVKamila Krychtálková
1515Loučany OLPetr Bartoněk
1616Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
1717Okrouhlá BKStanislav Režný
1818Čechovice PVMichael Vaněk
1919Pěnčín výběr na krajPVMartin Bartoš
2020Buková PVLukáš Krejčíř
2121Horní Poříčí BKŠtěpán Prudil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice tým ženyPVDavid Slavíček
22Soběsuky PVKamila Krychtálková
33Lipová nányPVMartin Barták
44Pěnčín dor-kyPVMartin Bartoš
55Bílovice PVStanislav Režný
66Olešnice OLJolana Heinrichová
77Otaslavice PVAntonín Láznička
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.