Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH, 3B úzké Kdy: 01. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Pavel Zeman Telefon:  722 788 895
Začátek rezervace: 18. 06. 2017 18:00 Konec rezervace: 01. 07. 2017 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov BJIVojta Šindelář
22Libkova Voda PEVena Drahný
33Strachoňovice JIJiří Líčka
44Strmilov JHOndřej Pecha
55Heřmaneč JHOndřej Pecha
66Český Rudolec JHOndřej Huml
77Markvarec JHMartin Pecha
88Kaliště JIVojta Šindelář
99Božejovice TAJakub Vávrovský
1010Batelov JIJan Štok
1111Rohovka PEJan Štětka
1212Panská Lhota JIMartin Čutka
1313Sedlejov JILukáš Kadlec
1415Žirovnice PEFrantišek Janů
1519Střížov JIVojta Šindelář
1630Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov JIPetr Kabátek
22Chválkov PEBarbora Michalová
33Strachoňovice JIJiří Líčka
415Zajíčkov PEMichaela Hejdová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
06. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.