Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hořiny Kdy: 03. 08. 2019 12:00
Kontakt:   bozdech3@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 20. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 03. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strýčkovice MužiDOPavel Krchlebak
22Štítary ŽenyDODenis Balounová
33Srbice DOKateřina Komancová
44Strýčkovice ŽenyDOPavel Krchlebak
55Křenovy mužiDOMartin Hosl
66Oplot muziPJMarika Součková
77Ves Touškov PJRoman Baloun
88Štítary MužiDODenis Balounová
99Hradec PJZdeněk Horák
1010Srbice ženyDOKateřina Komancová
1111Čelákovy PJJiří Böhm
1212Mračnice mužiDOMarika Součková
1313Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
1414Horní Metelsko DOPetr Zverka
1515Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1616Všekary DOSDH Všekary
1717Honezovice Ženy PJVendula Oberajtrová
1818Hadrava mužiKTTomáš Marný
1919Oprechtice Ženy sportDOSimona Vlasáková
2020Vidice MužiDOTereza Voráčová
2121Zichov mužiDOJosef Šnirc
2222Osvračín ŽenyDOMarek Hřebec
2323Blížejov Muži DOSDH Strýčkovice
2424Hadrava ženyKTTomáš Marný
2525Zichov ženyDOJosef Šnirc
2626Blížejov smíšené družstvo M+ŽDOZbyněk Levý
2740Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.