Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hořiny Kdy: 04. 08. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 21. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 04. 08. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strýčkovice DOPavel Krchlebak
22Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
33Hradec PJZdeněk Horák
44Oplot MužiPJMarika Součková
55Ves Touškov PJMiroslav Baloun
66Srbice ženyDOKateřina Komancová
77Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
88Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
99Lisov PJFrantišek Jaroš
1010Srbice mužiDOKateřina Komancová
1111Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
1212Čelákovy PJJiří Böhm
1313Mračnice MužiDOMarika Součková
1414Štítary muži, ADOMiroslav Žáček
1515Honezovice PJVendula Oberajtrová
1616Kostelec MužiTCPavel Pechát
1717Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
1818Mračnice ŽenyDOMarika Součková
1919Vidice MužiDOTereza Voráčová
2020Zichov MužiDOMarika Součková
2121Březí ŽenyDOAdéla Kabourková
2222Všekary DOSDH Všekary
2323Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2424Křenovy DORoman Bufka
2525Oprechtice Ženy DOKateřina Haasová
2626Blížejov ADOTonda Beisbier
2727Poděvousy ŽenyDOMarika Součková
2830Oprechtice Muži DOKateřina Haasová
2931Blížejov BDOTonda Beisbier
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.