Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B Kdy: 06. 07. 2018 21:30
Kontakt:   SDH Stýskaly Telefon:  731981036
Začátek rezervace: 11. 06. 2018 00:00 Konec rezervace: 06. 07. 2018 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stýskaly  muži BPSVáclav Švíka
22Horní Bělá mužiPSIvana Eretová
33Chotíkov PSMonča
44Chrást PSJiří Fantiš
55Záluží mužiPSFilip Zavadil
66Horní Bělá ŽenyPSIvana Eretová
77Oprechtice DOMartin Gombár
88Stýskaly Muži CPSVáclav Švíka
99Druztová PSVáclav Švíka
1010Příšov ženyPSJitka Racková
1111Úněšov PSDenisa Joudalová
1212Horní Lukavice ženyPJVerča Hrubá
1313Útušice PJVojtěch Mareš
1414Stýskaly ŽenyPSVáclav Švíka
1515Příšov mužiPSJitka Racková
1616Úněšov PSDenisa Joudalová
1717Nebílovy PJJosef
1819Ledce PSJosef
1920Stýskaly muži APSVáclav Švíka
2022Chotíkov PSJosef
2123Zahrádka PSJosef
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.