Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

!!!PŘELOŽENO!!! Suchonice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Suchonice, 2B Kdy: 26. 09. 2021 13:00
Kontakt:   SDH Suchonice, Martin Hluší Telefon:  605968313
Začátek rezervace: 29. 07. 2021 13:00 Konec rezervace: 25. 09. 2021 23:59

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Suchonice, MužiOlomouc Martin Hluší
2. Kokory, Přerov Libor Daňa
3. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
4. Bystřička, Vsetín Jakub Rudolecký
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6. Velký Týnec, Ženy Olomouc Anna Majerova
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8. Velká Bystřice, Muži Olomouc Michal Surma
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.