Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Sudice Kdy: 07. 09. 2019 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 08. 2019 08:00 Konec rezervace: 06. 09. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKAleš Havelka
22Sychotín BBKAleš Havelka
33Prušánky HOAleš Havelka
44Míchov BKTomáš Minařík
55Ratíškovice HOAleš Havelka
66Žďár BKAleš Havelka
77Pamětice BKMichal Konečný
88Dětkovice APVLadislav Kořínek
99Senetářov BKKateřina Skotáková
1010Petrovice SKBKKateřina Skotáková
1111Bořitov ABKDavid Páral
1212Dětkovice BPVLadislav Kořínek
1313Obora BKJan Havíř
1414Vážany BKMilan Veselý
1515Olešnice OLLukáš Hampl
1616Stražisko PVOndřej Šmehlík
1717Bořitov BBKDavid Páral
1818Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1919Kotvrdovice BKJan Kunc
2020Jabloňany BKMarek Vlach
2121Žernovník BKEva Kotolanová
2222Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
2323Hostěrádky-Rešov VYZdeněk Janda
2424Sychotín BKAleš Havelka
2525Sebranice BKJan Špidlík
2626Brumov BKJaroslav Culek
2727Chrastavec SYAdéla Černíková
2828Pohodlí SYRadim Kuře
2929Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
3030Šebetov BKTomáš Tvarog
3131Černovice BBKGabriela Musilová
3232Dolní Újezd SYDalibor Toman

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKAleš Havelka
22Ostrov u Macochy BKAleš Havelka
33Sebranice BKAleš Havelka
44Malá Lhota BKEva Kotolanová
55Bořitov BKDavid Páral
66Žernovník BKEva Kotolanová
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Senetářov ABKKateřina Skotáková
99Němčice BKLuboš Šebela
1010Nedvězí SYAdéla Černíková
1111Černovice BBKGabriela Musilová
1214Černá Hora BKLibuše Sychrová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKAleš Havelka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.