Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Sudice Kdy: 20. 09. 2014 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 09. 2014 06:00 Konec rezervace: 20. 09. 2014 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKAleš Havelka
22Bílovice PVJan Krupa
33Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
44Jabloňany BKAleš Havelka
55Sebranice  BBKJan Špidlík
66Brťov u Černé Hory "A"BKkarel klíma
77Petrovice SKBKRoman Skoták
88Borotín BKJakub Toul
99Žernovník BKMiroslav Sokol
1010Bořitov ABKDavid Páral
1111Brťov u Černé Hory "B"BKJiří Herman
1212Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1313Obora BKJakub Alexa
1414Sebranice ABKJan Špidlík
1515Sudice BBKAleš Havelka
1616Bořitov BBKDavid Páral
1717Vážany BKTomáš Hrdlička
1818Stražisko RomanPVzdenek
1919Brodek u Konice PVMilan Burget
2020Míchov BKŠtěpán Čejka
2121Sychotín BKAleš Havelka
2222Chrastavec SYJakub Šudoma
2323Černovice BBKOndřej Špidlík
2424Rudice BKKamil SDH Rudice
2525Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
2626Hluboké TRMichal Salvet
2727Šošůvka BKLukáš Keprt
2829Buková PVMichal Ošlejšek
2930Černovice ABKOndřej Špidlík
3031Vavřinec BKSDH Vavřinec
3132Žďár BKAspf
3233Senetářov BKLuboš Šebela
3334Nesvačilka BOJirka Fiala
3440Benešov BKMartin Švéda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Senetářov BKOndřej Špidlík
22Petrovice SKBKKateřina Skotáková
33Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
44Drnovice BKTereza
55Šošůvka BKAnna Nečasová
66Radslavice VYEva Adamcová
77Žernovník BKMiroslav Sokol
88Malá Lhota BKJaroslav Čuma
99Černá Hora BKKatka Bílková
1010Němčice BKJiřina Vymazalová
1111Těchov BKPavel Bezděk
1212Černovice BKOndřej Špidlík
1313Sychotín BKAleš Havelka
1414Vilémovice BKKamil Němec
1519Žernovník BBKMirek Hnilička
1620Sebranice BKLucka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.