Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: BIO-HE Šumvald Kdy: 24. 07. 2021 11:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga Telefon:  +420 722 905 861
Začátek rezervace: 18. 07. 2021 18:00 Konec rezervace: 24. 07. 2021 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald OLHanácká extraliga
22Myslechovice OLMilan Gallo
33Dětkovice PVHanácká extraliga
44Radíkov OLOndřej Šafařík
55Kokory PRBřeťa Koplík
66Chválkovice OLOndřej Šafařík
77Plinkout OLivo šnejdar
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
1010Přáslavice OLBarbora Ivanová
1111Olešnice XOLNicol Pospíšilová
1212Nový Malín SUStanislav Axmann
1313Janovice BRpetr boxan
1414Dolany OLPetr Holoubek
1516Kostelany KMPetr Botek
1618Mladeč OLRadek Hégr
1750Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald OLHanácká extraliga
22Dolní Libina SUAdéla Blažková
34Dub nad Moravou OLPetra Trefilová
45Nová Dědina OLEva Dušková
56Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
67Hlubočky OLPavla Jahnová
78Dolany OLPetr Holoubek
89Cholina CholešniceOLSabina Hájíčková
910Pěnčín B, ŠtikyPVPeťa Bartoňková
1011Přáslavice OLBarbora Ivanová
1112Haňovice OLKarolína Studená
1213Dětkovice PVLadislav Kořínek
1314Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1416Velký Týnec OLAnna Majerova
1517Pěnčín PVMonika Hrazdilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.