Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Svatá Maří Kdy: 31. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Zdeněk Vyskočil Telefon:  +420 731 418 980
Začátek rezervace: 18. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 30. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatá Maří Svatá Maří APTVojtěch Tůma
22Buk PTVojtěch Tůma
33Benešova Hora PTOndřej Carvan
44Nové Kestřany STVojtěch Tůma
55Stachy PTOndřej Carvan
66Svatá Maří Svatá Maří - ŽENYPTVojtěch Tůma
77Bohumilice Bohumilice ŽENYPTJaroslav Švehla
88Radhostice ŽENYPTRadhostice ŽENY
99Budilov Budilov A ženyPTBára Kadlecová
1010Svatá Maří Svatá Maří BPTVojtěch Tůma
1111Krtely PTPetr Novák
1212Bohumilice Bohumilice A mužiPTJaroslav Švehla
1313Radhostice RADHOSTICE MUŽIPTSdh Radhostice
1414Budilov Budilov B mužiPTVojtěch Tůma
1515Svatá Maří Svatá Maří CPTVojtěch Tůma
1616Bohumilice Bohumilice B mužiPTJaroslav Švehla
1717Horosedly PTZdeněk Škopek
1818Budilov Budilov B, ŽENYPTMonika Tvrdíková
1919Výškovice ženyPTjirka Lang
2020Litochovice STDominik Uhlík
2121Vacov MužiPTDavid Makas
2222Žihobce ŽenyKTPepík F.
2323Budilov Budilov A, mužiPTMonika Tvrdíková
2424Výškovice mužiPTjirka Lang
2525Stachy ŽenyPTBohuslav Roučka
2626Žihobce MužiKTPepík F.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.