Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 10. ročník noční soutěže v požárním útoku Kdy: 01. 09. 2012 21:00
Kontakt:   Lenka Vyskočilová Telefon:  731418975
Začátek rezervace: 01. 08. 2012 20:00 Konec rezervace: 01. 09. 2012 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatá Maří APTVojtěch Tůma
22Krátošice TAVojtěch Tůma
33Vitějovice APTMartin Soukup
44Žernovice PTVáclav Nachlinger
55Vitějovice BPTMartin Soukup
66Nišovice VeterániSTVojtěch Tůma
77Svatá Maří ženyPTVojtěch Tůma
88Sudoměř STLV
99Budilov PTLV
1010Šipoun PTLV
1111Vacov ženyPTKatka Nováková
1212Svatá Maří BPTVojtěch Tůma
1313Chlum BCKMarcel Prais
1414Zdíkovec PTLV
1515Budilov APTLV
1616Netřebice CKMichal Goldfinger
1717Svatá Maří DorostPTVojtěch Tůma
1818Doubravice u Volyně STAlena Drastíková
1920Horosedly PTLV
2021Nihošovice ženySTAlena Drastíková
2122Sudoměř muži BSTLucie Novotná
2223Výškovice PTLucie Novotná
2324Stachy PTLucie Novotná
2425Vacov PTMarek Mészáros
2526Budilov ženy APTLucie Novotná
2627Dobrš STLucie Novotná
2728Benešova Hora PTLada Firesport
2829Budilov ženy BPTLucie Novotná
2930Plešovice CKAntonín Haniš
3031Dobrš ženySTLucie Novotná
3132Žihobce KTPepík F.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.