Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B Kdy: 26. 08. 2017 21:00
Kontakt:   Vyskočil Zdeněk Telefon:  731 418 980
Začátek rezervace: 12. 08. 2017 21:00 Konec rezervace: 25. 08. 2017 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatá Maří Svatá Maří APTVojtěch Tůma
22Budilov B mužiPTJarda Mareš
33Krč PITomáš Vlášek
44Šipoun PTJaroslav Petrlík
55Bohumilice APTJaroslav Švehla
66Benešova Hora PTOndřej Carvan
77Žihobce KTPepík F.
88Nišovice STVojtěch Tůma
99Svatá Maří Svatá Maří BPTVojtěch Tůma
1010Výškovice PTjirka Lang
1111Dolany PTZdeněk Martan
1212Svatá Maří Svatá Maří CPTVojtěch Tůma
1313Výškovice Výškovice ženyPTjirka Lang
1414Budilov A mužiPTJarda Mareš
1515Hejná KTJakub Přibyl
1616Hrabice PTRadoslav Myslík
1717Krtely PTPetr Novák
1818Zdíkov Zdíkov APTMartin
1919Hrabice Hrabice mixPTRadoslav Myslík
2020Hejná Sport BKTJakub Přibyl
2121Milenovice PIPavel Krejčí
2222Žitná PTVojtěch Tůma
2323Štěchovice STVojtěch Tůma

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatá Maří PTVojtěch Tůma
22Bohumilice PTJaroslav Švehla
33Onšovice PTMíra Staněk
44Žihobce KTPepík F.
55Budilov A ženyPTJarda Mareš
66Dolany PTTereza Chvalová
77Vacov APTKatka Nováková
88Budilov BPTJarda Mareš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.